oferta > liściaste
l.pnazwapojemnikwysokośćcena
1Azalia japońska Blaue Donau (Azalea japonica Blaue Donau)C230
2Azalia japońska Fridoline (Azalea japonica Fridoline)C230
3Azalia japońska Geisha Orange (Azalea japonica Geisha Orange)C230
4Azalia japońska Kermesina (Azalea japonica Kermesina)C230
5Azalia japońska Kermesina Rosea (Azalea japonica Kermesina Rosea)C230
6Azalia japońska Melina (Azalea japonica Melina)C230
7Azalia japońska Sazava (Azalea japonica Sazava)C225
8Azalia japońska Schneewitchen (Azalea japonica)C230-35
9Azalia omszona Anneke (Azalea molis Anneke)C350-60
10Azalia omszona Doloroso (Azalea molis Doloroso)C350-60
11Azalia omszona Fireball (Azalea molis Fireball)C350-60
12Azalia omszona Gibraltar (Azalea molis Gibraltar)C350-60
13Azalia omszona Glowing Embers (Azalea molis Glowing Embers)C350-60
14Azalia omszona Homebush (Azalea molis Homebush)C350-60
15Azalia omszona Juanita (Azalea molis Juanita)C350-60
16Azalia omszona Nabucco (Azalea molis Nabucco)C350-60
17Azalia omszona Oxydol (Azalea molis Oxydol)C350-60
18Azalia omszona Schneegold (Azalea molis Schneegold)C350-60
19Berberys Julianny (Berberis julianae)P940
20Berberys ottawski Superba (Berberis ottawensis Superba)C240-50
21Berberys ottawski Superba (Berberis ottavensis Superba)P925-30
22Berberys Thunberga Aurea (Berberis thunbergii Aurea)C220-25
23Berberys Thunberga Aurea (Berberis thunbergi Aurea)P910
24Berberys Thunberga Bagatelle (Berberis thunbergii Bagatelle)C210-15
25Berberys Thunberga Bagatelle (Berberis thunbergi Bagatelle)P910
26Berberys Thunberga Coronita (Berberis Thunbergii Coronita)C220-25
27Berberys Thunberga Coronita (Berberis thunbergi Coronita)P910
28Berberys Thunberga Green Carpet (Berberis thunbergii Green Carpet)C220-25
29Berberys Thunberga Green Carpet (Berberis)P910
30Berberys Thunberga Harlequin (Berberis thunbergii Harlequin)C220-25
31Berberys Thunberga Kobolt (Berberis thunbergii Kobolt)C210-15
32Berberys Thunberga Kobolt (Berberis thunbergii Kobolt)P910
33Berberys Thunberga Red Chief (Berberis thunbergii Red Chief)C220-25
34Berberys Thunberga Rosy Glow (Berberis thunbergii Rosy Glow)C220-25
35Berberys Thunberga Rosy Glow (Berberis thunbergii Rosy Glow)P910
36Brzoza brodawkowata Purpurea (Betula pendula Purpurea)P360-70
37Brzoza brodawkowata Youngii (Betula pendula Youngii)C7.5Pa150
38Bukszpan wieczniezielony (Buxus sempervirens)C240-50
39Dereń biały Elegantissima (Cornus alba Elegantissima)C250-60
40Dereń biały Goucholtii (Cornus alba Goucholtii)C240-50
41Hortensja drzewiasta Anabelle (Hydrangea arborescens Anabelle)C240-50
42Hortensja ogrodowa Lavbla (Hydrangea macrophylla Lavbla)C240-50
43Hortensja ogrodowa Masja (Hydrangea macrophylla Masja)C240-50
44Irga Dammera var.radicans (Cotoneaster dammerii var radicans)P9
45Irga pozima Variegatus (Cotoneaster horizontalis Variegata)P9
46Irga pozioma (Cotoneaster horizontalis)P9
47Jaśminowiec wonny Aureus (Philadelphus coronarius Aureus)C2BRAK
48Karagana syberyjska Pendula (Caragana arborescens Pendula)C7.5Pa100
49Karagana syberyjska Walker (Caragana arborescens Walker)C7.5Pa100
50Kiścień wawrzynowaty Reibow (Leukothoe fontanesiana Reibow)C220-30
51Klon jesionolistny Flamingo (Acer negundo Flamingo)C5100-120
52Klon jesionolistny Flamingo (Acer negundo Flamingo)C7.5BRAK
53Klon pospolity Drummondii (Acer platanoides Drummondii)C7.5BRAK
54Klon pospolity Royal Red (Acer platanoides Royal Red)C7.5Pa120-150
55Kolkwicja chińska (Kolkwitzia amabilis)C230-40
56Krzewuszka cudowna Bristol Rubby (Weigela florida Bristol Rubby)C250-60
57Krzewuszka cudowna Candida (Weigela florida Candida)C250-60
58Krzewuszka cudowna Nana Purpurea (Weigela florida Nana Purpurea)C230-40
59Krzewuszka cudowna Nana Variegata (Weigela florida Nana Variegata)C230-40
60Krzewuszka cudowna Styriaca (Weigela florida Styriaca)C250-60
61Krzewuszka cudowna Variegata (Weigela florida Variegata)C240-50
62Leszczyna pospolita Contorta (Corylus avelana Contorta)C3BRAK
63Leszczyna pospolita Syrena (Corylus avelana Syrena)C3BRAK
64Ligustr okrągłolistny Aureum (Ligustrum ovalifolium Aureum)C230-40
65Magnolia Susan (Magnolia Susan)C340-50
66Mahonia pospolita (Mahonia aquifolium)C230-40
67Miskant chiński Zebrinus (Miscanthus chinensis Zebrinus)C360-70
68Perukowiec podolski Royal Purple (Cotinus coggygria Royal Purple)C340-50
69Pęcherznica kalinolistna Luteus (Physocarpus opulifolius Luteus)C340-50
70Pieris japoński Variegata (Pieris japonica Variegata)C220-25
71Pięciornik krzewiasty Pink Queen (Potentila fruticosa Pink Queen)C230-40
72Szczodrzeniec Boskop Rubby (Cytisus Boskop Rubby)C240-50
73Szczodrzeniec Firefly (Cytisus Firefly)C240-50
74Szczodrzeniec Goldfinch (Cytisus Goldfinch)C250-60
75Szczodrzeniec Lena (Cytisus Lena)C2BRAK
76Szczodrzeniec płożący (Cytisus decumbens)C2BRAK
77Szczodrzeniec wczesny Albus (Cytisus x praecox Albus )C230-40
78Tawuła japońska Goldmound (Spirea japonica Goldmound)C210-20
79Trzmielina Fortunea Emerald Gaiety (Euonymus fortunei Emerald Gaiety)P910
80Trzmielina Fortunea Emerald Gold (Euonymus fortunei Emerald Gold)P910
81Trzmielina Fortunea Sunspot (Euonymus fortunei Sunspot)P910
82Tulipanowiec amerykański (Lirodendron tulipifera)P950-60
83Wiciokrzew pomorski Serotina (Lonicera periclymenum Serotina)C240-50
84Wierzba całolistna Hakuro-Nishiki (Salix integra Hakuro-Nishiki)C3Pa100-150
85Wierzba całolistna Pendula (Salix integra Pendula)C3Pa100-150
86Wierzba iwa Pendula (Salix caprea Pendula)C3Pa100-120
87Wierzba iwa Pendula (Salix caprea Pendula)C3Pa100-150
88Wrzosiec bagienny Alba (Erica tetralix Alba)P11od VII
89Wrzosiec bagienny Daphne Underwood (Erica tetralix Daphne Underwood)P11od VII
90Wrzosy w odmianach (Caluna vulgaris)P11BRAK
91Żarnowiec miotlasty Vanesse (Cytisus scoparius Vanesse)C2BRAK
92Żylistek wysmukły Nikko (Deutzia gracilis Nikko)C220-30